Sc Brno

pro sítotisk, digitální a tamponový tisk

SERVIS CENTRUM a.s. nabízí špičkové barvy, chemii, stroje, příslušenství a služby pro sítotisk, digitální a tampónový tisk. Dokážeme vám poradit a najít vhodné řešení pro vaše projekty, nebo pro každou část tiskového procesu. Poskytujeme ověřené řešení pro průmyslové aplikace tisku výrobků, buď samostatně nebo v automatizovaných linkách.

25 let

Stabilita rodinné firmy více než 30 let

SERVIS CENTRUM a.s. založili manželé Jan a Alena Popelkovi koncem roku 1989 a zaměřili se na odborné technické a technologické služby pro sítotisk a tamponový tisk. Koncept portfolia s kvalitními značkami, odbornými znalostmi a důsledným cílením na úspěch zákazníka vytvořil z firmy dlouhodobého stabilního leadera českého a slovenského trhu. Firma, kterou dnes vede syn Michal Popelka, pokračuje v tradici poskytování kvalitních a spolehlivých řešení průmyslových tiskových úloh.

25 let

Kvalita, systém a spokojenost zákazníků

SERVIS CENTRUM a.s. má již řadu let nastaveny své procesy podle mezinárodních norem ISO 9001 a ISO 14001. Podařilo se nám vytvořit živý a perspektivní systém managementu jakosti a ochrany životního prostředí. Sledujeme spokojenost našich zákazníků, kteří nám dali již více než 2000 hodnocení s průměrnou školní známkou 1,1.

25 let

Dobré jméno a spolehlivost
 

SERVIS CENTRUM a.s. od svého založení vystupuje jako seriózní, spolehlivý obchodní partner. Naše dobré jméno je pro nás důležitější, než samotný obchod. Podání ruky je pro nás stejný závazek, jakým je podpis smlouvy. Proto Dun & Bradstreet, evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích, dlouhodobě oceňuje naši společnost certifikáty TOP RATING s Certifikací důvěryhodnosti AAA.


Zastupujeme značky Teca-Print, Marabu, Kiwo, Sefar, Inkstream

Teca

Náš dlouholetý obchodní partner, který je předním dodavatelem strojů a potřeb pro tamponový tisk. Společnost SERVIS CENTRUM zastupuje značku Teca-Print na českém a slovenském trhu již řadu let. Naši specialisté jsou pravidelně školeni o novinkách a inovacích přímo v centrále firmy ve Švýcarsku, abychom mohli navrhnou našim zákazníkům nejlepší řešení pro jejich projekty.

Marabu

Firma Marabu patří k nejdůležitějším firmám v oblasti produkce sítotiskových a tamponových barev, ale i digitálních inkoustů. Naše firma se může pochlubit úspěšnou spoluprací s touto firmou, která trvá již více jak 20 let a načerpali jsme již spoustu odborných poznatků, které předáváme dál svým zákazníkům.

Kiwo

Společnost Kissel Wolf je jeden z předních výrobců šablonové chemie, čisticích prostředků, tiskových lepidel a dalších produktů pro sítotisk. Její výrobky se vyznačují především vynikajícími vlastnostmi a velmi širokou škálou použití. KIWO nabízí komplexní systémové řešení pro své zákazníky a my jsme hrdi na to, že můžeme tyto produkty i technologickou podporu nabízet na českém i slovenském trhu.

sefar

Švýcarská firma Sefar AG, se kterou spolupracujeme již řadu let, dodává prvotřídní sítotiskové tkaniny pro výrobu sítotiskových šablon. Kvalitu těchto tkanin dokazuje spokojenost našich zákazníků, kteří se k nám stále rádi vrací.

Durager

Flatbed tiskárny získávají stále větší podíl na trhu a jsou hojně využívány v grafickém průmyslu. Tiskárny INKSTREAM K3+ nabízejí svým zákazníkům vynikající výsledky při tisku díky své multifunkčnosti a jednoduchosti. Maloformátová flatbed tiskárna INKSTREAM K3+ tiskne se solventními nebo UV inkousty, které se vyznačují vynikajícími vlastnostmi a širokým barevným gamutem. Věříme, že tiskárny INKSTREAM K3+ vám přinesou nové možnosti kvalitního potisku pro vaše zákazníky za velmi příznivou cenu.

Barvy Amex

Od známé italské rodiny Manoukian, která má s výrobou textilních barev zkušenosti již více jak 60 let, nabízíme kvalitní sítotiskové barvy na textil. Tyto se vyznačující výbornou zpracovatelností a perfektním krytím. V sortimentu máme široké spektrum plastizolů, vodou ředitelných barev, speciálních efektů (3D, semiš, fluorescentní, svítící ve tmě nebo například barvy, které se objeví pouze na slunečním svitu) a také foto-emulze.

Nanovis

Nanovis je moderní švýcarská společnost působící v oblasti čisticí techniky. Vzhledem ke stále přísnějším environmentálním a bezpečnostním požadavkům rostou neustále i nároky na průmyslové čisticí systémy. Ze sortimentu firmy nabízíme důkladné čisticí metody pro vaše tiskové procesy, které jsou nejen efektivnější a ziskovější, ale také více zohledňují lidské zdraví a životní prostředí

C2S

Společnost SignTronic AG je lídrem na trhu v oblasti sítotiskových šablon a specialista na jejich výrobu přímým osvitem dat z počítače rovnou na ovrstvenou sítovinu. Tím získáte daleko kvalitnější a opakovatelnou tiskovou předlohu, která umožní standardizovat tiskový proces. To přinese vyšší kvalitu, produktivitu a minimální vliv lidského faktoru na tisk. Vyzkoušejte nejnovější technologie CtS od této švýcarské firmy.

NIR

NIR zářiče od značky Lambda Technology nabízejí unikátní technologii pro rychlé vytvrzení, vysušení nebo ohřev materiálu během sekund. Pomocí NIR zářičů dokážete ve vašem procesu nebo zařízení vytvořit okamžitě a bez předehřevu obrovské dávky tepelné energie, kterou můžete perfektně ovládat v čase i prostoru. Lokání aplikace na malé předměty anebo rychlé ohřevy velkých ploch. Krátké pulsy vysoké energie již od 0,3 umožní dodat velkou energii bez poškození materiálu. Příklady použití: vytvrzení dvousložkové barvy během sekund, zbavení materiálu vody a vlhkosti či zápachu a zbytků rozpouštědel, lokální ohřev nebo naopak homogenní ohřev velkých ploch. NIR zářičem zrychlíte váš proces sušení, vytvrzení nebo ohřevu.

SPS

Společnost SPS TechnoScreen je jedním z našich významných partnerů. Dodává zejména sítotiskové cylindrické stroje, jejichž technologie je založena na více než padesátileté tradici a zkušenosti. Svědčí o tom i fakt, že první STOP cylindr na světě uvedla na trh právě společnost SPS a to už v roce 1957.

Arcotest

Náš sítotiskový program doplňují produkty od německého výrobce Arcotec, který jako jediný výrobce na světě vyrábí více než 35 let přístroje – plazma – corona – ožeh na úpravu povrchového napětí povrchů. Povrchové napětí je možné otestovat kvalitními testovacími tekutinami a tužkami od dceřiné společnosti ARCOTEST.

Fimor

Společnost Fimor byla založena v roce 1977 jako obchodní firma s technickými elastomerními produkty. V roce 1982 byla vyrobena první sítotisková těrka, která nastavila novou celosvětovou normu. Výroba těrek, která probíhá přímo ve Francii, se provádí odstředěním pro zajištění rovnoměrné tloušťky a povrchu bez bublinek. V naší nabídce naleznete téměř celý výrobní program pro sítotisk.

Zentner

Švýcarská společnost Grünig-Interscreen AG je již více jak 50 let aktivní na trhu v oblasti sítotisku a v současné době úzce spolupracuje se společností SignTronic AG. Výhodou produktů Grünig je hlavně automatizace a zjednodušení výroby šablon. Dále nabízí rovněž standardizaci ostatních sítotiskových pracovních procesů, jako je napínání, ovrstvování či následné vymývání sítotiskových šablon, a to vše v top kvalitě.

Fimor

Společnost ACTEGA je ceněným partnerem v tisku obalů a v tiskovém odvětví obecně. Jde o evropského leadera trhu pro přetiskové laky pro polygrafii. ACTEGA Terra sídlící v německém městě Lehrte, blízko Hannoveru. Vyvíjí a vyrábí široké portfólio disperzních a UV laků, stejně jako laků z obnovitelných surovin. Tyto laky chrání a zušlechťují papírové a flexibilní obaly, etikety a komerční tiskoviny.

Portugalská společnost ROQ International patří, díky svým více než třicetiletým zkušenostem z vývoje a inovací tiskových karuselů a oválů, mezi světové leadery v oboru. Značka ROQ představuje vysokou přesnost, kvalitu a originální design. Pro potisk textilu nabízí i digitální tiskovou jednotku, ale také skládací nebo balicí linky. Společnost ROQ disponuje celosvětovou sítí servisních partnerů.

Fimor

Mezi naše partnery patří i česká společnost Beltec, zabývající se výrobou sušících tunelů a flash jednotek. Produkty této značky nacházejí uplatnění zejména v sítotisku, ale i všude tam, kde je potřeba sušit, či vytvrzovat barvy na rozličných předmětech nebo jen ohřívat materiál. Stroje společnosti Beltec jsou výbornou volbou pro provozy, řešící problematiku zasoušení nebo fixace barev, sušení nebo tepelné zpracování předmětů a produktů, mezioperační dopravy materiálu. Firma Beltec je náš ověřený partner i pro vývoj jednoúčelových strojů.

 

Top